Misia odebrana z meliny!

Misia jest psią seniorką która przez ostatnie miesiące nie wychodziła z małego mieszkania w Centrum Warszawy... Suczka egzystowała w ciemnym i skrajnie brudnym mieszkaniu, ponieważ nie wychodziła na dwór - musiała załatwiać się w środku. Podłoga mieszkania pełna była odchodów i moczu psa... a także butelek po alkoholu.

Opiekun Misi ma poważny problem z alkoholem i dawno już stracił kontakt z rzeczywistością. Według zeznań sąsiadów żyje z żebrania. W socjalnym mieszkaniu nie ma nawet prądu, zalega ze wszystkimi opłatami. Misię posiadał od lat.

Suczkę odebrać musieliśmy przy wsparciu policji, ponieważ pan przez wiele godzin nie otwierał nam drzwi. Dopiero interwencja policji sprawiła, że pozwolił nam obejrzeć psa.

Misia wyszła do nas na korytarz niepewnie, ale od początku była nastawiona bardzo przyjaźnie. Bardzo wychudzona i polepiona własnym kałem staruszka miała przy uchu rozpadający się guz, kolejny guz na łapie i skrajnie przerośnięte pazury uniemożliwiające poruszanie się. Wyczuliśmy również liczne guzy na listwie mlecznej.

Właściciel Misi był bardzo zdziwiony jej stanem. Twierdził, że guzów nie widział a z suczką był u lekarza... pół roku temu. Niestety nawet tego nie potrafił nam udowodnić. Suczka nie posiadała żadnej książeczki zdrowia. 

Misia została zabrana do kliniki. Właściciel na koniec rozmowy z policjantami i naszymi inspektorami uznał, że się jej zrzeknie. 

Misia wymaga teraz przede wszystkim kompleksowej DIAGNOSTYKI - badań krwi, badania USG, być może RTG (ze względu na guz, który wygląda bardzo brzydko), konsultacji z chirurgiem odnośnie guzów i ustalenia kolejności ich usuwania. Suczka musi przebywać w szpitaliku. 

Misia to, pomimo przejść, bardzo kochana i przyjacielska suczka. Z dumą i godnością zniosła wszystkie zabiegi wtępne u lekarza. Wciąż nieco boi się spacerów, ale mamy nadzieję, że zmieni się to z czasem :)

Pomóżcie nam LECZYĆ Misię! Mamy nadzieję że jej stan nie jest jeszcze beznadziejny i że zostało jej wiele lat szczęśliwego życia! Musimy jednak działać szybko i zrobić wszystko, co się da! Jesteśmy pewni, że z Waszą pomocą się uda!

Wesprzyj poprzez zbiórkę: www.pomagam.pl/Misiazmeliny

PayPal: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyślij SMS o treści: INTERWENCJE
na numer: 73601 - koszt SMS: 3 zł
na numer: 76567 - koszt SMS: 6 zł
(Podane ceny są cenami netto i nie zawierają 23% vatu.

Wspomóż wpłatą na konto:
75 1240 1040 1111 0010 7813 8530
Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok 39, 03-772 Warszawa
Tytułem: MISIA
SWIFT: PKOP PL PW