#1złnainterwencje pomóż działać!

Viva! Interwencje jest grupą działającą w ramach Fundacji Międzynarodowy Ruch na rzecz Zwierząt VIVA!. Nasze działania na rzecz zwierząt można podsumować w kilku puntach:

→  Interweniujemy w przypadkach ZNĘCANIA nad zwierzętami
→  Odbieramy zaniedbane zwierzęta nieodpowiedzialnym ludziom
→  Leczymy bezdomne i odebrane podczas interwencji zwierzęta
→  Prowadzimy postępowania KARNE
→  Szkolimy nowych inspektorów
→  Kontrolujemy TARGI zwierząt gospodarskich
→  Prowadzimy kampanię promującą adopcje starszych zwierząt, w której biorą udział znane osoby "Pora na Seniora"instagram.com/poranaseni...
→  Szukamy nowych domów dla zwierząt i prowadzimy domy tymczasowe

Jak widać, nasze działania są bardzo szerokie (więcej na fapage'u: facebook.com/Viva.Inter... Niestety jest z nami źle i chyba tak źle jeszcze nigdy nie było. Rachunki za leczenie przewlekle chorych zwierząt nas dobiły i jesteśmy zmuszeni częściowo zawiesić działalność interwencyjną. Nasz dług sięgnął 20  TYSIĘCY złotych. Tak, aż 20 tys. zł pochłonęło w ciągu kilku miesięcy leczenie odratowanych zwierząt…

Leczenie 30 schorowanych kotów odebranych w zeszłym roku z mieszkania na Mokotowie pochłonęło już tysiące złotych. Dodatkowo trafiły do nas inne, bardzo chore zwierzęta – między innymi suczka Hela chora na raka oraz ślepa i głucha suczka Berta. Wszystkie one wymagają ciągłej opieki weterynaryjnej i drogich leków.

Serce nam pęka na myśl o wszystkich Burkach, Mruczkach i Mućkach, które tak bardzo potrzebują pomocy, a którym musimy jej teraz odmówić. Niestety nie możemy brać pod opiekę nowych zwierząt dopóki nasze długi nie zostaną uregulowane. W związku z tym możliwości naszego działania są bardzo mocno okrojone, co jest dla nas niewyobrażalnym dramatem - szczególnie zimą, kiedy wiele zwierząt potrzebuje pomocy!

Wychodzimy do Was z rozpaczliwym apelem – POMÓŻCIE! Wierzymy, że każdemu z Was leży na sercu los zwierząt i potraficie się zmobilizować! Gdyby każdy osoba, która czyta nasz apel, przekazał zaledwie 1 zł, dług byłby tylko przykrym wspomnieniem i znów moglibyśmy działać na 100%. Złotówka to naprawdę niewiele, ale suma tych złotówek jest wstanie wszystko zmienić. Wierzymy w Was!!!

Wpłać 1 zł (lub dowolną kwotę) na rzecz grupy Viva! Interwencje #1złnainterwencje

 

Poprzez ZBIÓRKĘ

zrób przelew na konto:
75 1240 1040 1111 0010 7813 8530
Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok 39, 03-772 Warszawa
Tytułem: Akcja 1 zł na Interwencje

Wesprzyj poprzez PayPal: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub Wyślij SMS o treści: INTERWENCJE
na numer: 73601 - koszt SMS: 3,69 zł z VAT
na numer: 76567 - koszt SMS: 7,38 zł z VAT

Licytuj i wystawiaj przedmioty na naszym BAZARKU NA FACEBOOKU